Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Széchenyi 2020
GENERÁCIÓK MŰVELŐDÉSI HÁZAegy Ház Mindenkinek 9021 Győr, Aradi vértanúk útja 23. 06-96/312-120, 06-96/518-032 infogeneraciokhazahu

Pályázati felhívásaink


A Győr, az ÉN városom című, nagy sikerű online gyereknapi rajzpályázatunk keretében különböző kategóriákban 20 alkotót díjaztunk.

Szívből gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő pedagógusoknak!

A nyertes alkotások között sorrendbeli különbséget nem tettünk, a díjazottak valamennyien kreatív ajándékcsomagban és emléklapban részesültek.

Az alkotásokat a Fb-oldalunkon megtekinthetik korosztályonként albumokba rendezve:
Győr, az ÉN városom rajzpályázat óvodás díjazottjai

Győr, az ÉN városom rajzpályázat 1-2. osztályos díjazottjai

Győr, az ÉN városom rajzpályázat 3-4. osztályos díjazottjai

Óvodás kategória: 

Bachman Zoé Zselyke 6,5 éves
Nagybácsai Óvoda Hédervári úti Tagóvodája, Kacsa csoport
Felkészítő óvodapedagógus: Csapóné Adler Márta

Balogh Korina 6,5 éves
Prohászka Óvoda, Napraforgó csoport
Felkészítő pedagógus: Tompa Ferencné Márta

Deák Abigél 6,5 éves
Nagybácsai Óvoda Hédervári úti Tagóvodája, Kacsa csoport
Felkészítő óvodapedagógus: Csapóné Adler Márta

Endrődi Izabella 4 éves
Vadvirág Óvoda Pér, Búzavirág csoport

Farkas Gréta 6 éves
Győrszentiván, Körtéri Óvoda
Felkészítő óvodapedagógus: Mészárosné Győrvári Izabella

Kovács Noémi 6,5 éves
Nyúli Aranykapu Óvoda és Bölcsőde, Pillangó csoport
Felkészítő óvodapedagógus: Csöngeiné Szákovits Adrienn

Smuk Borbála 6,5 éves
Prohászka Óvoda, Napraforgó csoport
Felkészítő pedagógus: Tompa Ferencné Márta

Szűcs Liliána 6,5 éves
Nyúli Aranykapu Óvoda és Bölcsőde, Pillangó csoport
Felkészítő óvodapedagógus: Szegvári Gabriella

1-2. OSZTÁLYOS kategória: 

Berger Borisz Brúnó 1.b osztály
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Babosné Kalmár Nóra

Ivanov Franciska 2. osztály
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola

Lengyel Melinda Nikoletta 2.b osztály
Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Szalai Ildikó

Németh Eszter 2.b osztály
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Babosné Kalmár Nóra

Ozsváth-Klenik Sára 2.b osztály
Prohászka Ottokár Orsolyita Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Horváthné Rácz Éva

Pék Fruzsina 2.c osztály
Győri-Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Bődiné Kóbor Erika

Takács-Major Nóra 2.a osztály
Péterfy Sándor Evangélikus Iskola
Felkészítő pedagógus: Németh Attila

Vasadi Mimi 2.b osztály
Prohászka Ottokár Orsolyita Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Horváthné Rácz Éva

3-4. OSZTÁLYOS kategória:

Deák-Huszár Ármin 4.a osztály
SZE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Verebélyi Veronika
 
Müller Noémi 4.b osztály
Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Szalai Ildikó
 
Németh-Torda Karolina 3.d osztály
Apor Vilmos Római Katolikus Általános Iskola
Felkészítő pedagógus: Zalkáné Rajos Anikó
 
Szakács Kristóf 3.b osztály
Péterfy Sándor Evangélikus Iskola
Felkészítő pedagógus: Németh Attila
 
 


Eseménynaptár

Ke Sze Csü Szo Va
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Táboraink

Jelenleg nincsenek táboraink

Hírlevél

Győr  Csaladinet.hu  Városi Művészeti Múzeum Győr
A Generációk Művelődési Háza (9021 Győr, Aradi vértanúk ú. 23.) 16718366-322-08 KSH számú felnőttképzést folytató intézmény, nyilvántartási száma 01052-2008
"Egy Ház gyerekeknek, fiataloknak, családoknak" - 720 nap közösség, élmény, tanulás (TÁMOP 3.2.3.) A projekt az Európai Únió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.